Niepubliczne Przedszkole „Żaczek

o nas

Każdy z nas, będąc dzieckiem, marzył o idealnym miejscu do zabaw pełnym magii, kolorów i przyjaciół. Niejeden rodzic chciałby, aby teraz jego dziecko mogło spełnić te marzenia. Nic prostszego, teraz jest to możliwe! Istnieje bowiem miejsce, gdzie dziecko odgrywa najważniejszą rolę!

Zajęcia sportowe i artystyczne – Ruda Śląska

Zapraszamy do naszej placówki. Przedszkoleżłobek Żaczek to miejsce, w którym najważniejsze jest dziecko z całym pakietem swoich zdolności, potrzeb i wymagań. Praca z dziećmi to nasza pasja. Wspólnie zabiegamy o to, by nasi podopieczni czuli się u nas jak w domu. To tu znajdziecie Państwo wszystko, co niezbędne dla harmonijnego rozwoju małego człowieka.

OPIEKA JUŻ OD 1. ROKU ŻYCIA

Zapewniamy profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i opiekuńczej oraz wiele atrakcji edukacyjnych. Jesteśmy otwarci na potrzeby dzieci i rodziców, z którymi pozostajemy w stałym kontakcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kraina dziecięcej wyobraźni ŻACZEK pragnie stworzyć dla swoich podopiecznych miejsce pełne pasji. Nie boimy się nowych wyzwań.

JĘZYK ANGIELSKI DLA DZIECI

Wprowadzamy elementy programowania, skutecznie uczymy języka angielskiego, w zajęcia programowe wplatamy doświadczenia, muzykowanie, warsztaty teatralne, gimnastykę logopedyczną buzi i języka, sensoplastykę, zajęcia z chustą Klanzy, bajkoterapię i wszystko to, co dzieci lubią najbardziej. Chętnie podróżujemy, zwiedzamy, uczymy się przez przeżywanie i zabawę.

W myśl zasady, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, zajęcia sportowe stanowią podwalinę naszych codziennych zmagań.

Do zobaczenia w krainie dziecięcej wyobraźni!