Rekrutacja przedszkole Ruda Śląska

• Do Przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 lat do 6 lat.
  • Do Żłobka przyjmowane są dzieci w wieku od 1r.ż do 2,5 lat
  • Rekrutacja prowadzona jest do wyczerpania wolnych miejsc, a przyjmowanie dzieci następuje według kolejności zgłoszeń.
  • Ilość miejsc jest ograniczona.
  • Wpisu na listę podopiecznych dokonujemy po podpisaniu Umowy oraz uiszczeniu opłat przez Rodziców.
  • Priorytetem pierwszeństwa w przyjmowaniu dzieci do Żaczka jest łączenie rodzeństw
  • W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą oraz w trosce o zapewnienie najwyższej jakości usług, prosimy o indywidualne umawianie się, celem zaprezentowania naszego kompleksu żłobkowo-przedszkolnego.

Przy rodzeństwie, uczęszczającym równocześnie do Przedszkola czy Żłobka, czesne za drugie i kolejne dziecko z danej rodziny jest pomniejszone.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i zapoznania się z pełną ofertą.

Szanowni Rodzice!

Wielu Rodziców zastanawia się, jak zagospodarować dzieciom dwa letnie miesiące. Jak pracować w wakacje, kiedy do urlopu jeszcze daleko, a pociecha za mała, aby pojechać na kolonie.

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek ŻACZEK pracuje również w okresie wakacyjnym.

Istnieje możliwość zapisu dziecka z innej placówki na dowolną ilość dni do wakacyjnej grupy BEZ WPISOWEGO!

Zapraszamy do ŻACZKA! Zapewniamy opiekę dzieciom również w czasie wakacji.